logo
Çağrı Merkezi;
+90 (212) 535-7264
Bize Yazın;
iletisim@teknikfotokopi.com

İstoç fotokopi makinası kiralama

TİCARETİN MERKEZİNE FOTOKOPİ MAKİNASI KİRALIYORUZ

İstanbul'un Toptancılar Çarşısı'nda işletme sahibi iseniz müşterilerinize faturalarının çıktısı vermek için yazıcıya ihtiyaç duyarsınız. Her daim belgelerin çoğaltılması için fotokopi ve matbaa masraflarınız olur. Ticaretin merkezi olan İstanbul Toptancılar Çarşısı'nda büyük ve küçük çaplı tüm işletmeler fotokopi ve yazıcıya ihtiyaç duyar. Ancak fotokopi ve yazıcı satın almak aynı zaman dakartuş ve toner masraflarını da beraberinde getirir. Meral Bilgisayar ve Büro Makinaları olarak, İstoç fotokopi makinası kiralama hizmeti ile İstanbul Toptancılar Çarşısı'nda bulunan tüm işletmelere büro makinaları kiralamaktayız.

Müşterilerimizin kiralama hizmetini tercih etmesinin başlıca nedeni, yıllık baskı masraflarını azaltmak bununla birlikte iş yerlerinde fotokopi ve yazıcı makinasının bulunmasının kolaylığını yaşatmaktır. İstoç fotokopi makinası kiralama ile işletmeler toner masrafı ödemek zorunda kalmamaktadır. Kiraladıkları fotokopi makinasının tonerinin bitmesi durumunda anında toner değişimi sağlanmaktadır.Ayrıca fotokopi kiralama hizmeti ile hiçbir sarf malzeme masrafıyla da karşıkarşıya kalmamaktadırlar. Teknolojinin gelişmesiyle işyerlerinde büro makinalarına ihtiyaçta artmıştır. Bilindiği üzere tüm ofislerde ve iş yerlerinde fotokopi makinası ve yazıcılar artık temel ihtiyaçlardan biri haline gelmiştir.İşletmelerde yapılan her işlem faturalandırılmakta ya da resmi olarak belgelenmek zorundadır. İşletmelerin yaptığı işlemleri belgelendirmesi ve resmi prosedürlerin kopyasını alması gerekmektedir. Ayrıca günümüzde her iş bilgisayar üzerinden yapılmaktadır ve bilgisayardaki işlemlerin çıktısını almak gerekmektedir. Eğer iş yerinizde yazıcı ya da fotokopi makinanız yoksa tüm işlemlerinizi halletmeniz vakit almaktadır. Fotokopi makinası olmadan işyerinde kısa sürede işlemleri halletmek, belge akışını sağlamak ve çıktı alabilmek oldukça güçtür. Ayrıca fotokopi makinası olan bir yere giderek buişlemleri yaptırmak büyük vakit kaybıdır.

Yıllardırİstoç'ta bulunan işletmelerin Meral Bilgisayar ve Büro Makinalarını tercihetmesinin sebebi, kiralama ve kâğıt masrafı haricinde hiçbir sarf masrafıödemek zorunda olmamalarıdır. İstanbul'un her yerine ücretsiz kurulum sağlayanfirmamız, İstoç fotokopi makinası kiralama hizmeti ile de İstanbulToptancılar Çarşısı'nda bulunan müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. 7gün 24 saat boyunca mobil destek hattı ile müşterilerin ihtiyaçlarına çözümsunulmaktadır. Anında ulaşımla teknik servis hizmeti sağlanmaktadır.