logo
Çağrı Merkezi;
+90 (212) 535-7264
Bize Yazın;
iletisim@teknikfotokopi.com

iOS 10, iPhone 7 için ne diyor ?

Dün akşam resmiyet kazanan iOS 10, Messenger uygulamasında yaptığı yeniliklerden Siri'yi geliştiricilere açmaya, sayısı oldukça geniş yenilikleri önümüze sunuyor. Eylül ayının ortalarında final sürümünün yayınlanması beklenen iOS 10, muhtemelen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'la birlikte kullanıma sunulacak.

Peki iOS 10, iPhone 7 hakkında hangi yeni ipuçlarını veriyor?

iOS 10 için amiral gemisi olacak: Bu şaşırtıcı bir şey değil, ancak Apple son birkaç senedeki gibi davranırsa Eylül başında iOS 10'la çalışan iPhone 7 ile tanışacağız.

Eylül'de geliyor: iOS 10'un "sonbaharda" çıkacağının açıklanması, genellikle aynı zaman aralığında tanıtılan iPhone 7 için önemli bir ipucu veriyor.

Yeni dokunmatik özellikler: 3D Touch'a ilişkin yenilikler, bu teknolojinin yeni nesil iPhone'da da yer alacağını gösteriyor.

En konuşkan iPhone: Siri, iOS 10'la birlikte hem daha akıllı, hem de açık kaynak kodlu hale geliyor. Tüm bunlar, iPhone 7'nin şimdiye kadarki en konuşkan iPhone olabileceğini, kişisel asistan özelliğini bir anahtar işlev olarak sunabileceğini gösteriyor.

Hayatınızın uzaktan kumandası: Apple, Apple TV remote uygulamasını iOS 10'la birlikte geri getirdi ve HomeKit denetimlerini Control Center'a ekledi. Bu sayede ışıkları, garaj kapılarını, dahili telefon sistemlerini ve güvenlik kameralarını telefonunuzdan kontrol edebiliyorsunuz. Özetle, iPhone 7'nin hayatınızın uzaktan kumandası haline gelmesini bekleyebilirsiniz.

Daha iyi bir kamera: Fotoğraflar uygulamasına eklenen fotoğraftaki her şeyi otomatik algılama yeni özellikler, daha iyi bir kameranın da habercisi olabilir

kiralık fotokopi, kiralık fotokopi makinesi, fotokopi makinesi kiralama

fotokopi kiralama, kiralık fotokopi makinası, fotokopi makinası kiralama

Adalar Arnavutköy Ataşehir Avcılar Bağcılar Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz BeylikdüzüBeyoğlu Büyükçekmece Çatalca Çekmeköy Esenler Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Güngören KadıköyKâğıthane Kartal Küçükçekmece Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Silivri Sultanbeyli Sultangazi Şile ŞişliTuzla Ümraniye  Üsküdar Zeytinburnu Üsküdar Ümraniye Bahçelievler Maslak Taksim Kasımpaşa İSTANBUL Mega Center Mecidiyeköy Ulus Etiler  .