logo
Çağrı Merkezi;
+90 (212) 535-7264
Bize Yazın;
iletisim@teknikfotokopi.com

Game of Thrones yine internete sızdırıldı

Yayınlandığı 2011 yılından beri reyting rekorları kıran Game of Thrones'un (Taht Oyunları) başı yine bir sızıntıyla dertte. 

Geçtiğimiz haftalarda 5. bölümü yayın tarihinden bir gün önce internete sızan dizinin yayınlanan  

son bölümü de internete sızdı. 6'ncı sezonun 8'inci bölümü yayıncı kuruluş HBO'nun bölümü yayınlamasından yaklaşık 2 saat önce internete sızdı. 

Dizi kuşkusuz en önemli dönemeçlerden birine giriyor. Zira yapımcı şirketten yapılan açıklama ile sezon finalinin bugüne kadar yayınlanan en uzun Game of Thrones bölümü olacağını duyurulmuştu. 

Söz konusu bölümün adı ise Winds of Winter yani Kış Rüzgarları.

simden de anlaşılacağı üzere izleyicinin 2011'den beri beklediği insan ile Whitewalker savaşı final bölümü ile start alacak.  

 

9'uncu bölümde (Battle of Bastards - Piçlerin Savaşı) Winterfell için Jon Snow ve Ramsey Bolton arasında bir savaş yaşanacak.  

 

Bu bölümün ardından ekrana gelecek final bölümünde Kuzey'e hakim olan (9. bölümden sonra Jon'un Kuzey'e hakim olması bekleniyor) Jon Snow ile Duvar'ın ötesinden gelen Whitewalker'ların karşı karşıya gelmesi oldukça mümkün.  

Final bölümünün süresi ve adı belli oldu ancak hala yayıncı kuruluştan bunların dışında bir bilgi paylaşılmıyor. Serinin oyuncuları da bölüm ile ilgili sessizliklerini koruyor.